پیشنهاد کتاب کودک و نوجوان به انتخاب یوسف و مامان

سلام!

لیست کتاب‌های کودک و نوجوانی که در صفحه‌های بالا دیدید، بعضی از کتاب‌هایی است که من و یوسف از ابتدا با هم خوانده‌ایم و برخی را بارها خوانده‌ایم و دوست داشتیم و به نظر ما ارزش یک‌بار خواندن را دارد. آن‌ها که ستاره دارند کتاب‌هایی هستند که بیشتر دوست داشتیم.

و در مورد کتاب نوجوان خودم خوانده‌ام و دوست داشتم و بارها هدیه داده‌ام.

درباره این لیست که اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ نوشته شد، گفتن چند نکته ضروری است:

·         از بعضی کتاب‌ها چند ترجمه در بازار هست. من ترجمه‌ای را معرفی کردم که خودمان خوانده بودیم. و شاید ترجمه بهتری از آن هم باشد.

·         سعی کردم کتاب‌ها را بر اساس گروه سنی منظم کنم. اما برخی از کودکان پرخوان هستند و می‌توان از گروه‌های سنی بالاتر هم برای آن‌ها انتخاب کرد.

·         احتمالا چاپ برخی از کتاب‌ها تمام شده است. می‌توانید این کتاب‌ها را از کتاب‌خانه‌های خوب کودک و نوجوان امانت بگیرید و بخوانید.

·         سعی کردم به موضوع اصلی هر کتاب اشاره کنم تا والدین و یا مربی‌ها راحت‌تر انتخاب کنند.

·         بعضی از کتاب‌ها توضیح با احتیاط بخوانید دارند، که مسایلی همچون مرگ و یا ترس از تاریکی مربوط می‌شدند. در صورتی‌که کودک شما با این مسایل درگیر نیست این کتاب را برایش نخوانید، چون این مساله برای او به وجود می‌آید.

·         اگر می‌خواهید کتاب‌های این لیست را برای فرزند خود تهیه کنید، حتما قبل از آن کتاب را تورق کنید تا بدانید با نیاز و سلیقه شما همسو هست یا خیر.

·         با توجه به قیمت کتاب و عمر کوتاه خواندن یک کتاب کودک، پیشنهاد می‌کنم در کتاب‌خانه کودک و نوجوان غنی شهر خود عضو شوید و این کتاب‌ها را از کتاب‌خانه امانت بگیرید. و یا از کتابدار بخواهید تا آن‌ها را تهیه کند.

·         این‌ کتاب‌ها با توجه به سلیقه من و فرزندم تنظیم شده است و برای هر خانواده تجویز نمی‌شود. فقط پیشنهاد می‌شود. شما هم لیست بهترین‌ کتاب‌هایی که با هم می‌خوانید را آماده کنید و در اختیار دیگران قرار دهید تا کتاب‌های خوب دیده و خوانده شوند.

از اعتماد شما سپاسگزارم.

به امید شادی و موفقیت همه کودکان سرزمینم

لینک دانلود لیست کتاب‌های پیشنهادی

کتاب‌ها و بازی‌های مناسب برای کلاس اولی‌ها

کتاب‌هایی برای قصه‌گویی باباها به انتخاب یک مامان (ویرایش اول)

خالی شدن آموزش آنلاین از پدری

·         ,کتاب‌ها ,کتاب ,لیست ,کتاب‌های ,هم ,کودک و ,کتاب‌ها را ,و یا ,بگیرید و ,امانت بگیرید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت استاد سید مصطفی حسینی نسب فروشگاه فیدتاک سایت برترین رمان ها اپاود سنتر 98شیر Never lose your motivation Artekip با ما اطلاعاتتون رو بیافزایید. خانه های هوشمند السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) حفاظ رودیواری